Optimální politická strana

P1070236

Neustále vznikají nové politické strany a staré politické strany zanikají, každá politická strana se podobá mýdlové bublině která je zde dočasně, už bylo dost dočasných politických stran co slibovali lidem zázraky ale nic ze svých slibů nesplnili a šlo jim jenom o to získat zde výhody a jistoty na úkor svých voličů. Co je to vlastně politika? 

Politika je boj o výhody a jistoty pro elitu, aby se zde v naší republice mělo dobře horních deset tisíc milionářů, tak se zde musí mít zle deset miliónů lidí, nadbytek vytváří nedostatek, nezáleží na tom, jestli je zde socialismus nebo kapitalismus, to je jenom mediální divadlo, politikům záleží na tom se dostat mezi horních deset tisíc milionářů. 

Proto jsem se rozhodl založit globální Optimální politickou stranu, ve které nebudou už žádní sobečtí politici, a místo politiků zde budou naprogramované globální počítače, co to všem očipovaným lidem spočítají od narození do smrti, a ten kdo bude zde ekonomickým příživníkem, ten skončí v pracovním globálním táboře, kde se naučí tomu, jak nebýt zde ekonomickým příživníkem.

Umělá inteligence komentáře moderuje