Jak láska a pravda, zvítězila nad nenávistí a lží

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37026927724/

V současnosti dochází k obrovskému globálnímu plýtvání penězi a časem, následkem je bída a blbá nálada. Ti co jsou v centru, slibují zázraky, ale zapomínají je už splnit, konzumace drog a léků na deprese narůstá, všude kde je vyspělá civilizace. Nikdo už nevěří tomu, že bude lépe a skeptiků přibývá, a je třeba si položit zásadní otázku, co s tím budeme dělat?

Nová doba si vyžaduje logicky nová řešení, řešit vše z centra pomocí; zákonů, norem, předpisů, regulací, výjimek, dotací, atd. to nefunguje, lidi nejsou jednoduché stroje, ale jsou to živé složité systémy, které potřebují živý kontrolní systém.

Je třeba začít lidi globálně digitalizovat a po digitalizaci jejich těla v krematoriu eliminovat. Jádrem všech problémů bylo vždy lidské tělo, které není evolucí vytvořeno k tomu, aby existovalo ve světě, kde není láska a pravda, do takového světa je třeba vyrobit roboty s umělou inteligencí co budou optimálně plnit složité úkoly které na ně bude klást moderní civilizace.

Snahy o to vylepšit člověka fyzicky a psychicky jsou naivní, a nemohou vést k úspěchu. Přiznejme si konečně to, že lidské tělo s lidským mozkem je zastaralý model zaměstnance, zaměstnavatelé potřebují roboty, protože roboti pracují jako roboti.

Naskenovaná data se využijí na inteligentní programy, které budou existovat ve virtuálním nakresleném světě, budete chtít; počítač, manželku, psa, auto, vesmírnou loď, soukromý ostrov, plachetnici, atd. tak si to nakreslíte, a pokud vám něco nebude vyhovovat, tak to vygumujete.

Ke svojí existenci budete tedy potřebovat jenom trochu elektrické energie, a ta trocha elektrické energie se vyrobí z obnovitelných ekologických zdrojů. Další velikou výhodou je že nebudete moci zde škodit cizím lidem nebo civilizaci.

Budete izolováni ve virtuální GVKB realitě a nebudete ani už vědět to že existuje nějaká skutečná realita, ve které jsou; stromy, zvířata, hmyz, roboti, atd. Vše se dneska digitalizuje a tak bude i digitalizován každý člověk, co bylo to bylo, dneska je zde jiná doba, ve které láska a pravda, zvítězila díky GVKB digitalizaci nad nenávistí a lží.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.