Čistá politika a ekonomika

P1070278

V současnosti je politika a ekonomika špinavá, následkem je deprese u; politiky, ekonomiky, podnikání, obchodu, školství, zdravotnictví, policie, byrokracie, dopravy, rodiny, psychiky, atd. příčinou zde jsou chyby, které se neopravují.
Evoluce je postavená na opravování chyb, pokud je zde chybný subjekt nebo objekt tak se musí opravit, nebo jej musíme nahradit, když to nejde už opravit nebo se oprava nevyplatí. Podívejme se na práci středoškoláků a vysokoškoláků, z hlediska amatérských chyb, které středoškoláci a vysokoškoláci dělají, díky tomu že jsou evolučně chybní.
Potřebujeme středoškoláky a vysokoškoláky co nechybují, je třeba u středoškoláků a vysokoškoláků zavést každoroční EU certifikace na to, jak umí bezchybně profesionálně myslet a bezchybně pracovat, ten kdo v certifikaci neuspěje, ten automaticky přijde o výhody a jistoty, které dosud zde měl, nebudou zde pro nikoho výjimky ani imunita.
Už zde nebude na funkci vedoucího chybný člověk, díky kterému je zde deprese a blbá nálada. Podívejme se na sportovce zde nikdo nemá definitivu a musí neustále dokazovat to jak je on kvalitní, kvalita u člověka je dočasná to je si třeba uvědomit, potřebujeme více dělníků, co budou svojí fyzickou prací vytvářet zde hodnoty, dneska budeš ředitelem a zítra z tebe bude dělník, který pracuje v továrně u stroje.
Moderní věda a technika dokáže nahradit mnoho lidí, co měli střední a vysokou školu, v kancelářích se bude pohybovat mnoho inteligentních robotů na dobíjecí baterky, a tím se vyřeší problém s nedostatkem středoškoláků a vysokoškoláků. Čistá politika a ekonomika způsobí logicky nezaměstnanost v EU a jak vyřešíme tento problém s lidmi které nikdo nechce v EU už zaměstnat?
Budeme nezaměstnané lidi přemísťovat mimo EU, svět je veliký, a tam kde rostou banány, je dostatek existenčního prostoru pro ty co neuspěli v EU. Takto bude konečně vyřešen problém s ubohým Islámem, Křesťané začnou jinověrce po milionech napichovat na kůly, a tím dojde rychle k zániku Islámu. Islám a jeho stoupenci se prohlásí za ideologickou špínu, se kterou nelze mít globálně smilování. Takto konečně láska a pravda, zvítězí nad nenávistí a lží.