Centrální regulace z tebe udělali ubožáka

P1070262

Ryba smrdí od pyšné a sobecké elitní hlavy co zde dělá; krále, šlechtice, papeže, prezidenta, ministra, ředitele, podnikatele, obchodníka, celebritu, atd. rozhodovat díky výhodám a jistotám z centra o druhých bez druhých, to je pro elitní parazity návykovou drogou. Mnohokráte zde byli snahy tento chybný řídicí systém změnit tak, aby ti co jsou v centru, neparazitovali sobecky na těch, co nejsou v centru, měnil se ale jenom povrch a po povrchem se nic nezměnilo.

Klíště tak dlouho přisáto bude, dokud se dosyta nenasaje krve, o tom centralizace je, v centru jsou parazitující mocná a bohatá klíšťata, co vysávají svého hostitele, který pracuje za malou mzdu a má veliké dluhy. Mediálně je vám tvrzeno, že prý polovinu roku pracujete pro centrum zadarmo díky; daním, clu, poplatkům, atd. jenže pravda je jinde, pro centrum pracujete zadarmo 90% roku a jenom 10% roku pracujete na sebe.

Jste všichni ekonomickými otroky centrálních systémů, v centru je horních sto tisíc milionářů a ostatní jsou jenom ubohými ekonomickými otroky. Většina z horních sto tisíc milionářů, nežije na našem Českém území, a parazituje na nás pomocí svých zástupců, v tom je veliký problém, že od nás peníze takto mizí do ciziny a následkem je veliký státní dluh.

Vlastníkem České republiky jsou cizinci, místní obyvatelstvo je zde jenom levnou pracovní silou, se kterou si mohou cizinci dělat, co je napadne, naše politická vláda to je loutkové divadlo, které ovládají bohatí cizinci, co na nás parazitují. Naivně jste věřili, že bude zde díky politickým změnám lépe, lépe je zde jenom těm co jsou v centru, a mohou svoje zisky ukrývat v daňovém ráji.