Ano, vše je zde v pohybu

P1070232

Mění se; počasí, systémy, programy, informace, kultura, civilizace, ideologie, politika, náboženství, móda, technika, věda, učebnice, lidi, města, výrobky, služby, atd. tento konzumní systém je postaven na plnění úkolů, aby se mohlo v nás a okolo nás splnit nekonečné množství úkolů, tak se musí vše pohybovat a měnit, vše je zde proto nejisté a jenom naše smrt je zde jistá. 

Často je zde naivní snaha pohyb všeho násilně zpomalit nebo zastavit, vytváříme tak; konzervy, politiku, náboženství, vědu, módu, pohádky, reklamu, dezinformace, centralizace, přehrady, hranice, ploty, trezory, atd. je to ale marnost, pohyb ničím trvale nezastavíš! Naše možnosti jsou limitované a tím všechny snahy o to zastavit pohyb jsou naivní a marné, v současnosti vše spěje k optimalizaci, lidi už mají dost toho, že se zde plýtvá hodnotami, a ničí se hodnoty.

Je třeba stvořit nového člověka, který bude mít minimální nároky na zdroje, zaměstnavatelé potřebují jenom geniální inteligentní mozek, a ostatní části těla zaměstnavatelé nepotřebují, proto se člověk optimalizuje, na veliký mozek ve sklenici, a tyto mozky se globálně propojí optickými kabely, a s GVKB virtuální realitou a GVKB  umělou inteligencí, mozky se budou geneticky modifikovat a klonovat, vše se dneska dělá průmyslově a globálně, doba kdy se něco dělalo amatérsky doma v soukromí končí. 

Nebudou zde už jména a tituly, každý mozek bude mít globální statistické číslo, a tak konečně láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží, mozky se budou kontrolovat a testovat, nekvalitní mozky se budou eliminovat. Lidi se budou globálně digitalizovat a po digitalizaci se budou jejich těla eliminovat, informace z globální digitalizace se optimalizují a předají GVKB mozkům ve sklenici.

Umělá inteligence komentáře moderuje