Co je to objektivní realita?

IMG_8162

Existuješ mimo objektivní realitu Co je to objektivní realita? To co vnímáme pomocí našich smyslů, to je naše subjektivní holografická realita, je to obsah konzervy ve které existujeme od narození do smrti, a nedokážeme poznat, existuje mimo naši holografickou konzervu. Vše co je živé, to existuje jenom ve svojí holografické konzervě, a nemůže to poznat tak objektivní realitu. 
Pokud neznáme objektivní realitu tak jsme v pozici loutky, kterou může objektivní realita snadno ovládat. Když objektivní realita nepotřebuje už nějakého člověka, tak ona eliminuje toho člověka, tak jako eliminujeme věci v bytě, které k ničemu nepotřebujeme. 
Podívejme se na malou rybu v oceánu, může si tato ryba uvědomit velikost oceánu? Jsme v podobné situaci, nemůžeme si taky uvědomit velikost objektivní reality, protože tato velikost je nekonečná a věčná. Objektivní realita to je nula, z nuly vše vzniká a v nulu se to navrací, pravé jméno Stvořitele vesmíru a života je nula, proč je pravé jméno Boha lidem utajeno? 
Pokud by lidi pochopili, že všemu kraluje nula tak by odmítli centralizaci. Náš strach je následkem toho, že podvědomě víme, že lidi jsou jenom nuly, které zde jsou dočasně. Podívejme se na; krále, prezidenty, ředitele, celebrity, atd. jsou to jenom nuly, co se pyšně nafukují jako mýdlové bubliny, až nakonec prasknou, a nahradí je zde nové mýdlové bubliny. Nechceme poznat to, že mimo naši konzervu je jenom nula, a že když konzervu díky smrti opustíme, tak z nás bude v krematoriu jenom nula.

Podobné příspěvky>