Člověk je loutkou kterou ovládá strach

IMG_8153

Strach je jako náš stín, před kterým nelze utéci. Je prokázáno, že lék, který nemá žádný chemický účinek, může člověka i léčit, pokud u nemocného člověka braní léku, potlačí jeho strach a nejistotu, víra dokáže zázraky, to vědí kouzeníci a nábožensví už mnoho tisíciletí. Často je zde veliký strach z něčeho určitého, většina lidí se bojí hadů, protože jsou hadi často jedovatí.

 

Centrální systémy pomocí trestů a odměn ovládají lidi už mnoho tisíciletí, politika a náboženství to je jenom módní záležitost, která zakrývá to, že s lidmi manipuluje strach. Aby se lidi udrželi ve strachu, tak je používáno přeprogramování mozku pomocí svatých lží, začíná to pohádkami, a končí to politickými sliby, že po volbách bude pracujícím lépe.

 

Vše vypadá jinak z dálky a jinak z blízka, proto je zde často snaha o to, abychom nepoznali z blízka to, jak funguje zde; politika, ekonomika, filosofie, náboženství, umění, školství, rodina, zdravotnictví, doprava, podnikání, obchod, psychika, láska, atd. Většina lidí a většina společností se uzavírá do konzerv, aby je konzervy chránili před problémy, vše je zde velmi dlouho zakonzervované, a tak prosadit změny k lepšímu je jenom marnost. Je to tak snadné neřešit to co je nad naše možnosti, a jenom zbaběle konstatovat, že časem se jistě vše stejně vyřeší.

 

Jenže blíží se jistě GVKB digitální doba, kdy nám začnou počítače a roboti, brát možnost si vydělat peníze pomocí zaměstnání nebo podnikání. Najednou zde bude GVKB reklama nechte se digitalizovat a nebudete už mít žádné problémy, lidi budou tak zoufalí, že se nechají digitalizovat a po digitalizaci se jejich těla eliminují, ano mrtvé tělo už nemá zde žádné existenční problémy, vše je dokonale optimálně globálně vyřešeno.