Ano, zavedeme globálně povinnost pracovat zadarmo

IMG_8173

Ano jde o ekonomické otroctví, otrok musí pracovat zadarmo pro otrokáře, a když je otrok nemocný nebo starý, tak jej sobecký otrokář zabije. Myslíte si, že na světě už není otroctví, jste naivní jako malé děti, protože je otroctví před vámi geniálně zamaskováno jednoduchým trikem, a tím trikem je ubohá mzda.

Většina lidí na světě, pracuje za tak malou mzdu, že nemohou ze svojí mzdy nic ušetřit, aby měli rezervu pro případ nemoci nebo stáří. Bohatí dělají vše pro to, aby byli velmi bohatí, a tak zvysoka serou ekonomicky na chudáky, a za těžkou dřinu jim dají ubohou almužnu. Pokud se chudí drze vzbouří, armáda a policie převezme moc, a drzé chudáky zlikviduje, ekonomické otroctví je zde neustále, jenom obal se často mění.

Ano, bude lépe, pracujeme už na tom, na plný výkon. To byl podobný mediální podraz, jako s tou jistotou desetinásobku za akcie. Podvodníci nikdy tvrdě nespí, a pořád hledají nové možnosti, jak okrádat naivní lidi. Konzumní společnosti se ekonomicky rozdělili podle školního známkování, 1 Kanada, 2 Rakousko, 3 Česká republika, 4 Indie, 5 Kuba.

Pro ekonomické migranty jsme tranzitní zemí na jejich cestě do zemí, co mají známku za 1, nebo v nouzi za 2. Pokud ekonomický migranti utíkají z míst kde je ekonomická úroveň 5, musí se jim umožnit se přemístit se do národů kde je ekonomická úroveň 5 to je logické, a najednou bude zde od migrace klid. Nadbytek vytváří nedostatek, 1% lidí na světě má nadbytek, díky tomu že 99% lidí na světě má nedostatek, tak to zde funguje, ryba smrdí od hlavy.