Ano, jsi ekonomicky negramotný

IMG_8174

Zaměstnejte GVKB roboty a eliminujete konkurenci. Naši GVKB roboti vypadají jako lidi a umí nahradit jakéhokoli lidského zaměstnance, máme na roboty certifikaci a vše je legální a právně ošetřeno, první měsíc budou naši GVKB roboti pro vás pracovat zadarmo a pokud nebudete s našimi GVKB roboty spokojení, tak nám nic nemusíte platit. 

Podívejte se na podnik, kde pracují jenom naši GVKB roboti a z tohoto reklamního videa poznáte, že je to radost zaměstnávat naše GVKB roboty. Co to jako má znamenat? To zaměstnanci všude dostanou výpovědi a všude místo lidí budou makat jenom GVKB roboti, to je nesmysl z čeho budou lidi asi žít, a jak zaplatí svoje půjčky? 

A copak mocným a bohatým lidem někdy záleželo na zaměstnancích, prostě je nová GVKB doba, práce za mzdu nebude nikde na světě, a tak se lidi přemístí mimo civilizaci, a zde budou žít necivilizovaně, takový je život. Já jsem mladý lékař, přeci není možné, aby zde byl nějaký GVKB robot lékařem? 

Lékaři nebudou už potřeba, v civilizaci nebudou totiž už lidi, místo lékařů zde budou servisní GVKB roboti, co budou opravovat GVKB roboty. Ve filmech v televizi je pořád, jak jsou inteligentní roboti hodní, a jak pokorně souží nemocnému člověku, a najednou takovýto ekonomický podraz. 

To není podraz, to je otázka nabídky a poptávky, proč by měl kapitalistický zaměstnavatel platit veliké náklady na lidské zaměstnance, když díky GVKB robotům bude mít na zaměstnance minimální náklady. Když budou místo nás pracovat GVKB roboti, mohl by nám stát vyplácet nějakou podporu nebo důchod, vždyť stát má přeci dost peněz. 

Stát má akorát veliké dluhy a peníze v bankách už dávno nejsou kryté zlatem, ty jsi ekonomicky negramotný, celý konzumní svět žije na dluh, a když zde místo lidí budou GVKB roboti tak instituce jako je stát, logicky zanikne jako zcela zbytečný systém.

Umělá inteligence komentáře moderuje