Ano, je zde globální krize

IMG_8163

Vše se točí kolem toho, kolik peněz lidi uloží do banky, aby měli rezervu pro případ nouze, pokud lidi díky bídě a nezaměsnaosti nemohou ukládat peníze do banky, tak je zde brzo dluhová krize, tak to zde funguje, a nic na tom nejde změnit. Jsou zde nákladové položky, jako je; topení, elektřina, doprava, potraviny, oblečení, bydlení, atd., které nemůžeme eliminovat. 

Pokud nám začnou nákladové položky stoupat, tak začínáme mít málo peněz. Mnohde zaměstnavatelé naříkají, že nemohou sehnat zaměstnance, co by jim pracovali za malé mzdy, podívejme se na stroj v továrně, bude stroj pracovat, když jej odpojíme od elektřiny, protože chceme ušetřit za elektřinu. 

Ti co jsou dole, se nemohou bránit vydírání, od těch co jsou nahoře, jde o to omezit množství lidí, co sedí za veliký plat v teplé kanceláři, proč nedovezeme z Číny levné politiky, protože naši politici jsou pro nás velmi drazí, proč bychom nemohli mít za prezidenta Číňana? Pro ekonomické emigranty s tmavou pletí, jsme jenom tranzitní zemí, protože zde je bída a nezaměstnanost. Jádrem problému je globální přelidnění, lidí je všude jako sraček, a tak život lidí stojí za hovno.

Umělá inteligence komentáře moderuje