Zaostalost eliminuje GVKB systém

IMG_8206

Vše spěje díky vědě a technice k samostatnosti díky umělé inteligenci, končí období, ve kterém bylo vše nesamostatné a hloupé, a tak to muselo být draho autoritou nebo specialistou ovládané. Podívejme se třeba na moderní fotoaparát, on si sám vše optimálně nastaví, a my jenom namíříme fotoaparát, nastavíme optimální výřez záběru, a stiskneme spoušť. Nebude to trvat dlouho a budeme moci konečně zrušit střední a vysoké školy. Každý bude profesionálně pracovat od 12 let do 80 let, je třeba umožnit lidem být ekonomicky samostatnými, zkrátíme měsíční pracovní dobu ze 160 hodin na 40 hodin, lidi budou mít konečně dostatek času na to, aby mohli samostatně konat to, co jim dělá dobře.

Zavede se systém hodinového manžela, kdy si zavoláte specialistu a on udělá to, co potřebujete a potom odejde, nebudou zde už funkce, jako je funkce; prezidenta, ministra, poslance, senátora, soudce, ředitele, celebrity, atd. tyto práce bude vykonávat jenom hodinový manžel, kterého globální GVKB dispečink s umělou inteligencí pošle tam, kde je potřeba něco vykonat. Odpracujete si 40 hodin u dispečinku a potom budete mít do konce měsíce volno. Platy za práci určí globální umělá inteligence, stejně tak i ceny za zboží a služby určí umělá inteligence, nebude už mít smysl ekonomická migrace, a lidi si nebudou závidět výhody a jistoty.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.