Ubožáci vytvářejí ubohá pravidla

IMG_8211

Svatá ryba smrdí od svaté hlavy, hlavou zde jsou chybné svaté mocné a bohaté autority, co vytvářejí chybná svatá pravidla, a kontrolují dodržování chybných svatých pravidel tak dlouho, dokud se vše nedostane do ekonomické a politické krize. Milion milionářů, je zde tou chybnou hlavou, která chybně řídí tento konzumní svět, ubožáci dělají ubohé chyby, bylo a bude. 

Nikdo z ubožáků není dokonalý, každá mocná a bohatá autorita je jenom prázdnou bublinou, která je zde dočasně, všechny autority, jsou jenom prázdné bubliny, co zde jsou dočasně, proto se autority vyhýbají dialogu, a demagogicky opakují svoje chybná pravidla, která jsou jim svatá. 

Náš malý národ uprostřed veliké Evropy je plný skeptiků a cyniků, protože je už mnoho tisíciletí, vystaven velikému vandalismu, chybných svatých autorit, a následkem je zde dlouhodobě blbá nálada, spojená s depresí a stresem, na kterou konzumujeme; pivo, cigarety, marihuanu, prášky na deprese a stres, atd. 

Už mnohokráte jsme slyšeli od svatých autorit falešné sliby, které z nás dělali hlupáky a chudáky, nelze se divit tomu, že házíme po svatých autoritách vajíčka, a ukazujeme jim červené karty, nebo věšíme na hrad veliké červené trenýrky. Je třeba začít vše zde optimalizovat od základů. 

Co bylo, to bylo, ubožáků je v EU už jako sraček, a tak to u nás stojí za hovno, je třeba začít ubožáky digitalizovat pomocí GVKB dotazníků a po digitalizaci jejich těla v krematoriu eliminovat. Nejsou v EU ubožáci, tak nejsou s ubožáky v EU ani problémy, místo ubožáků budou v EU jenom GVKB roboti, roboti budou pracovat jako roboti, podle robotických pravidel, která si GVKB roboti pro sebe sami naprogramují, a potom je i optimalizují.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.