Politici svými chybami způsobují zde blbou náladu

IMG_8218

Nikdy se toho nevzdám, vždy budu bojovat za lepší budoucnost, naší konzumní civilizace. Řekněte politickým parazitům, že je už k ničemu zde nepotřebujete, není zde demokratický kapitalismus, nebo sociální komunismus, je zde jenom sobecký politický parazitismus. Peklo není po smrti těla, peklem je nám ten druhý, protože je to sobecký parazit! Podívejme se do mozku, mozek je centrum, které manipuluje sobecky s tělem, o tom nikdo nepochybuje, je jenom logické, že pokud je mozek sobecký manipulátor, že bude mít snahu manipulovat i se vším co je v okolí těla sobecky.

 

Diktátoři, díky kterým v dějinách zemřelo zbytečně mnoho miliard lidí, manipulovali se svým okolím díky sobeckému mozku, který byl pod vlivem alkoholu, nebo jiných drog, nadrogovaný mozek bral okolí těla jako svoje soukromé vlastnictví. Mozek je obrazně jenom počítačem, který se snaží spočítat optimální sobeckou manipulaci se vším, s čím on může manipulovat. Co je to násilí člověka k člověku, je to jenom snaha o sobeckou manipulaci, vše je zde jenom mediální divadlo, ve kterém si elitní parazité, hrají na to, co vůbec nejsou.

 

Výroky; peníze nesmrdí, po nás potopa, dobrota žebrota, život je boj, pravda je relativní, z díla spatříš tvůrce, sliby chyby, vše je zde dočasně, co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným, vím to, že nic nevím, bohem zde to je, co se vším manipuluje, atd. mozek se snaží být zde bohem, který bude se vším manipulovat, jenže konkurence je veliká, a tak se k manipulaci používá centrální mocenský systém složený z; armády, policie, politiky, nábožensví, reklamy, byrokracie, soudů, vězení, atd.

 

Když se nepořídíš centrálnímu systému, tak jsi potrestán, vše je založeno na odměnách a trestech. Jedna elitní skupina hlásá moudrost a druhá elitní zase hlásá hloupost, je na tobě jakého pána si zvolíš. Moudrost nebo hloupost je nejlépe poznána z díla, jaké dílo, takový je i tvůrce, slova mohou klamat, dílo ale klamat nemůže, pokud je dílem elity globálně blbá nálada, tak se politická elita jistě skládá jenom z kariéristických blbců.

Umělá inteligence komentáře moderuje