Každý cituje slova moudrých lidí, a nikdo necituje slova hlupáků

IMG_8207

Koho štěstí miluje, toho moudrostí obdaruje. Proč je nedostatek moudrých lidí, a nadbytek hlupáků, co si zde hrají na; krále, císaře, faraona, sultána, proroka, mesiáše, rabína, guru, papeže, dalajlámu, kouče, prezidenta, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, soudce, notáře, generála, diplomata, ředitele, podnikatele, celebritu, nadřízeného, atd. Vše je zde divadlo, ve kterém si lidi hrají na to, co ve skutečnosti nejsou. 

Snažíme se pomocí testů změřit inteligenci člověka, to je hloupost, inteligence není důležitou vlastností člověka, důležitou vlastností člověka je moudrost, podívejme se na statistiku šťastných lidí, ve které se porovnávají lidi, co jsou inteligentní a lidi co jsou moudří, statistika ukazuje, že inteligence lidem nepřináší šťastný život. 

Moudrost je o tom, že se umíme poučit z chyb druhých, díky poznání; lidové moudrosti, pohádek, bajek, citátů, klasických knih, atd. vše se zde opakuje pravidelně, díky tomu že pravidla zde vše ovládají, díky tomu že je na ně spolehnutí, na mocné a bohaté hlupáky zde není spolehnutí, protože oni mnoho chybují.

Každý cituje slova moudrých lidí, a nikdo necituje slova hlupáků, co zde rozhodují o nás bez nás, pokud jsme si zvolili za svoje zástupce hlupáky, nemůžeme se divit tomu, že oni zde budou dělat samé hlouposti. Čas má dost času na to, aby posoudil dílo každého člověka a zanechal tak zde jenom dílo moudrých lidí, a dílo hlupáků eliminoval, vše co je zde hloupé, to je zde dočasně, to co je moudré to je zde trvale.