Proč marně hledáme smysl svého života?

P1070204

Život je o cíli a jeho dosažení, pokud zde není cíl a možnost jeho dosažení tak život nemá smysl. Někdo nemá cíl a jiný zase má cíl, kterého nemůže nikdy dosáhnout, nejprve je třeba začít s hledáním cíle, kterého chceme dosáhnout, nemohu vám bohužel dát univerzální cíl, každý člověk je jiný a žije v jiné situaci, a tak potřebuje originální cíl, který je pro něj nejlepší. 

Současná konzumní civilizace je postavená na náhražkách, specialista, který by vám měl pomoci nalézt originální cíl vašeho života, vám dá většinou prášky na depresi. Mnozí skeptici a cynici pochybují o tom, že smyslem života je cesta do správného cíle, a hledají jiný smysl života. Komu není rady, tomu bohužel už není pomoci, většina těchto skeptiků propadne konzumaci alkoholu a cigaret, tím se dostávají do začarovaného kruhu, a za krátkou dobu se dostaví jistě mnoho existenčních problémů. 

Je třeba si konečně uvědomit, že tento konzumní svět je založen na pravidlech, která vytvářejí pravidelnost, pokud nějaké pravidlo je chybné nebo zastaralé, tak se musí opravit nebo nahradit novým pravidlem, zde je jádro problému, máme strach ze změn a tak neopravíme pravidla, nebo je nenahradíme novými pravidly, a tím se uzavřeme do svojí pevnosti, před tímto světem. 

Vše začíná v ubohé rodině, ubohá rodina nám nutí svoje chybná pravidla pomocí odměn a trestů, dítě nemá dostatek síly a inteligence na to, aby se mohlo postavit dospělým v rodině a škole, co mu násilím nutí chybná pravidla, a tím mu chybně přeprogramují mozek, na celý život. Je třeba odebrat lidem jejich děti globálně, a svěřit děti inteligentním robotům, aby roboti naučili děti správným životním pravidlům, která nepodléhají ideologické módě.