Cikánská demokratická socialistická republika

P1070201

Romové (cikáni) mají svůj národ, a tím národem je Srílanská demokratická socialistická republika, proč se nechtějí Romové vrátit zpět do svého národa, odkud zbaběle emigrovali před tisíci lety, všude dobře a doma je nejlépe. Vysvětlení je jednoduché, a to ekonomika, doma by se měli ekonomicky a sociálně velmi zle, migrace zde existuje od počátku vzniku života, je přirozené že si hledáme místa, kde se budeme mít lépe, ráj je tam, kde se máme dobře. 

Čína postavila kdysi dávno obrovskou zeď, aby neměla problém s cizinci, v minulosti byli běžné zdi kolem měst a kolem pevností, z toho je jasně patrné, že s cizinci zde byli často problémy. V minulosti byla naše socialistická republika směrem na západ zabezpečena vojensky hlídaným plotem, aby lidi od nás neutíkali na vyspělý kapitalistický západ, kde by se mohli mít naši lidi ekonomicky lépe. 

V současnosti má EU veliké problémy s ekonomickými imigranty z míst kde žijí fanatičtí mohamedáni, USA má zase problémy s ekonomickou imigrací z Mexika. Když se nad tím zamyslíme, tak ekonomická imigrace je snaha o to, utéci z ekonomického vězení, ve kterém se nám zle žije díky malé kupní síle, kterou způsobuje zaostalost a diktatura. 

Víte o tom, že polovina obyvatel na světě musí žít uboze díky malé kupní síle, je to život bez jistot a výhod, většinou to ekonomičtí ubožáci řeší konzumací drog, nebo je zde droga nahrazená svatou vírou v zázraky. Zajímavé je že tato sociálně slabá skupina lidí má hodně dětí, ale tyto děti se rodí do bídy a jejich naděje na lepší budoucnost je velmi malá. Děti jsou pro ubožáky jejich jedinou radostí, pro bohaté a mocné lidi je zase úspěch jedinou radostí a tak zde vyrůstají často rozmazlení jedináčci.