Ano, v politice úspěšní jenom paraziti

P1070209

Z díla se pozná tvůrce, podívejme se na to jaké dílo zde zanechal po sobě každý politik a dospějeme k tomu, že každý politik je profesionální prorazit, co je to politika? Politika je boj o výhody a jistoty, výhody a jistoty jsou drogou pro parazity, podívejme se na parazitující viry v přírodě a v počítačích, těmto parazitujícím virům jde prioritně o výhody a jistoty, jejich heslem je to že dobrota je žebrota. Není zde demokratický kapitalismus, je zde egoistický centralismus, statistika jasně odhaluje to jak zde vše ekonomicky a sociálně funguje už mnoho století, principem je pro politické parazity, dobře se před ubožáky utajil, a dobře si i jako politik žil. 

To co se děje v politice je jenom o lžích a krádežích, politici se podobají klíšťatům, přisají se na stát, a vysávají jej ekonomicky tak dlouho, dokud je jim to umožněno. Nejlépe vystihuje politika jeho stránka na Facebooku, většinou se mu o tuto stránku stará jenom nějaký jeho dobře placený sluha, protože politik nemá čas a náladu se věnovat zadarmo pracujícím ubožákům. Politik se snaží dělat jenom to, co mu přinese výhody a jistoty, vše ostatní považuje za ztrátu času. 

Pokud bychom globálně zakázali ideologie tak bychom ukončili období, ve kterém na nás viry parazitovali, všechny ideologie se snaží lidem přeprogramovat mozek a udělat z lidí hlupáky a chudáky pomocí; politiky, náboženství, sekt, dogmat, módy, rituálů, kultů, pověr, fetišů, pohádek, reklamy, symbolů, mytologie, dezinformací, armády, školy, atd. Počátek všech problémů je v extremismu, je to jako s rychlostí auta na silnici, rychlost auta musí být přiměřená situaci, nepřiměřená rychlost je extrémem. 

O tom, že lidi dělají při řízení aut amatérské chyby, nikdo nepochybuje, a politici jsou ve stejné pozici jako řidiči, taky amatérsky chybují, pokud chceme eliminovat depresi u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, vědy, rodiny, psychiky, školství, atd. tak musíme politiky nahradit za počítače, které budou globálně vše optimálně kontrolovat, aby lidi zde nemohli amatérsky chybovat, a počítače budou chybné lidské jedince, optimálně globálně eliminovat.