Ano, díky GVKB optimalizaci se nebude lhát a krást

P1070203

GVKB optimalizace restartuje od základů konzumní civilizaci, místo lidí zde budou GVKB roboti, člověk je už z hlediska optimalizace natolik zastaralým systémem, že jej nelze už optimalizovat fyzicky a psychicky. Podívejme se do průmyslu zde je nasazování robotů a manipulátorů základem optimalizace. 

Už zde nebudeme demokraticky rozhodovat o tom, kdo bude dělat zde prezidenta nebo ředitele, ale bude se pomocí umělé inteligence rozhodovat o tom, kolik GVKB robotů je třeba použít pro nějaký podnik nebo pro organizaci. Výhodou robotů je univerzálnost, robot se bude moci snadno a rychle optimalizovat pro jakékoli zaměstnání a nebude mu to nijak vadit. Logicky je zde otázka, a jak dopadnou lidi, když je nahradí roboti? Lidi budou pomocí GVKB dotazníků naskenováni a po naskenování se jejich těla v krematoriu eliminují. 

Informace získané ze skenování budou využité pro GVKB umělou inteligenci, vše je zde z hlediska evoluce dočasně, trvale zde jsou jenom vesmírná klasická pravidla, která platí pořád bez ohledu na to, jak zde jsou dlouho. Lidská pravidla jsou závislé na situaci a se změnou situace se tato pravidla mění, život je evolučním experimentem, který smrt ukončuje, evoluce zde díky extrémům existuje, centralizace blokuje proces evoluce tak dlouho, až se zhroutí díky degeneraci a zaostalosti. 

Pokud budeme studovat to, proč někde roste kupní síla a jinde kupní síla klesá, tak zjistíme, že se vše točí kolem centralizace a monopolů, z veliké hromady je možno snadno sobecky brát, a nikdo to nepozná. Berte to pozitivně, díky optimalizaci se eliminují všichni vaši nepřátelé a konkurenti, pokud chceme, aby láska a pravda zvítězila nad nenávistí a lží tak musíme za to i zaplatit tím, že se staneme hrdiny, co obětují svoje zdegenerovaná těla, pro lepší budoucnost konzumní civilizace.