Víte, co snižuje kupní sílu našeho obyvatelstva?

P1070145

Vysvětlení je jednoduché a to nadbytek vytváří nedostatek, vše je zde založeno na rovnováze, jakmile se naruší rovnováha, tak je zde problém, aby zde mohli být milionáři, tak zde musí i být bezdomovci. Nejsem zastáncem sociální společnosti, jde mě o spravedlivou společnost, ve které se nelže a nekrade! Podívejme se na civilizaci v rovině programů a informací, je běžné že jsou v programech a informacích chyby, proto se musí programům a informacím věnovat profesionálové, co chyby opravují, nemohou chyby opravovat amatéři, protože tomu nerozumí. 

Zde je jádro problému malé kupní síly našeho obyvatelstva, náš národ řídí amatéři, je třeba zavést u všech státních zaměstnanců měsíční kontroly na profesionalitu a zdraví, nekvalitní státní zaměstnanci budou vyhazování z oken v 10 patře, bez zlatých padáků, je to naše národní tradice, takto si každý rozmyslí to, že by chtěl být státním zaměstnancem, když by mu hrozilo vyhození z okna, nebudou pro nikoho výjimky.

Vyhodíme z vysokých oken na beton; prezidenta, předsedu vlády, ministra, senátora, poslance, diplomata, soudce, generála, profesora, atd. kontrolu budou provádět GVKB roboti a roboti i z oken vyházejí nekvalitní státní zaměstnance. Díky velikým státním úsporám se sníží daně, a tím se k nám nahrnou investoři, a postaví zde moderní průmysl, takto rychle stoupne naše kupní síla, jak si to uděláme takové to i zde budeme mít.