Pokud chcete uspět, musíte se specializovat už v dětství

P1070144

Nový dům nelze stavět na starých základech, náš svět je povrchní a tak se mění podle módy povrch, ale nemění se už to co je pod povrchem. Základem konzumního světa byla a bude ekonomika, ptal jsem se mnoha vysokoškoláků, na to co je to ekonomika, a oni mě neuměli správně odpovědět! 

Ekonomika je o tom nemyslet, ale vědět, myslíme, protože jsme amatéři, a víme, pokud jsme profesionálové. Brzo si zase zvolíme starého prezidenta, který neví co je to ekonomika, protože je to amatér. 

Vědění není o tom, co vás naučí vysoká škola, ale je to o tom, co vás naučí praxe v nějaké specializaci, pokud chcete uspět, musíte se specializovat už v dětství, hledat si specializaci v 18 letech, to je velmi pozdě, protože se už nedokážete přizpůsobit. 

Školství je zde velmi zaostalé a proto zde nefunguje ekonomika, z díla se spatří tvůrce, je třeba zrušit státní školství, chceš být gramotný anebo mít vysokou školu tak budeš za učení platit a budeš si moci vybrat soukromou školu, kde budeš za vše platit. 

Konkurence mezi soukromými školami zajistí vysokou kvalitu školství, vše co stát podporuje, to degeneruje, přerozdělování peněz je ekonomicky chybné. V přírodě se nesetkáte s přerozdělováním hodnot, a proto zde ekonomika funguje, dobrota je přeci žebrota.