Kde ale vzít prachy na to, abychom se zde měli lépe?

P1070183

Sklidíš to co jsi zasadil, proč ale toužíme po tom, sklízet to, co nezasadili? Příčinou jsou nemoci u nás a okolo nás, to co je nemocné myslí a jedná zcela jinak, než to co je zde zdravé. Obrazně je naše konzumní civilizace nemocnice, ve které nikdo není zdravý tělesně a psychicky, za zdravého zde považujeme někoho, kdo je málo nemocný. 

Problémem je že nemocní lidé se zde rozmnožují a mají proto logicky i nemocné děti, které vychovají dospělí lidi, co jsou nemocní, a tím je zde začarovaný kruh, ze kterého nelze už uniknout. Bylo zde mnoho snah jak uzdravit člověka nebo společnost ale všechny snahy se ukázali jako naivní a marné, je to marnost se snažit léčit lidi nebo léčit společnost. 

Zázraky existují jenom mimo realitu, v našich snech nebo v televizi, tato konzumní realita má svoje pevná pravidla, která limitují naše možnosti, které nelze překročit, ano, jsme uvězněni v konzumní realitě, a jedinou jistotou je zde naše smrt, z prachu jsme byli stvoření, a v prach se zase navrátíme, kde ale vzít prachy na to, abychom se zde měli lépe? 

Pokud se chceš mít lépe, tak musíš být logicky v nějaké potřebné specializaci lepší, než jsou tvoji konkurenti díky tomu že na sobě neustále pracuješ, a tím se i zlepšuješ, jenže ty jsi nemocný, a tak na sobě nepracuješ.