GVKB optimalizace eliminuje blbou náladu

P1070143

Tento svět je jako hospodářství, kde je možné neustále něco zlepšovat, a tím to optimalizovat, často je zde snaha o to, abychom žili uzavření v konzervě, a nic zde nezlepšovali, následkem je blbá nálada, způsobená depresí. Podívejme se na pravidla, která jsou špatná, a bylo by správné je nahradit za správná pravidla, ale z nějakého důvodu to nahrazení není možné, v čem je většinou problém? Problém je v tom, že v centru jsou nepřizpůsobiví staří hlupáci, co kouří cigarety a pijí slivovici. Ryba smrdí od mocné staré hlavy, je to pořád dokola o tom, že veliké koryto, dělá z lidí veliký dobytek

Nepotřebujeme politiky a kněze, potřebujeme, aby nám vládnul GVKB globální dispečink s GVKB umělou inteligencí, ve kterém jsou geniální mladí profesionální programátoři, je třeba globálně eliminovat z naší konzumní civilizace; pověry, kulty, mytologie, pověry, rituály, dogmata, symboly, kasty, atd. tak jako jsme eliminovali koně, a používáme automobily. Pokud je zde s někým problém, je třeba jej přemístit do GVKB rezervace, nemá smysl řešit ubožáky, co myslí a jednají jako zvířata, ubožáci zde nemají co dělat! 

Jak si to uděláme, takové to budeme mít, kdo nebude profesionálně pracovat, ten nebude ani jíst, skončí období daňových rájů, a výroba luxusního zboží pro mocné parazity. Zavedou se na vše globální GVKB certifikace, nebudeš mít GVKB certifikaci na plození potomstva, tak nebudeš mít ani žádné potomstvo, nebudeš mít GVKB certifikaci na přístup do hromadné dopravy, tak nebudeš ani jezdit hromadnou dopravou, atd.