GVKB kladivo na elitu

https://www.flickr.com/photos/gvkb/36845576114/

Ano, prezidenti a ředitelé, serou z vysoka na pracující lid. Z ubohého díla je poznán každý prezident a ředitel, je třeba začít s optimalizací každého mocného a bohatého centra, kolem kterého se zde vše točí, v mocenském centru nesmí být už lidi, protože lidi mají jenom samé chyby, nikdo z lidí není dokonalý, každý člověk je jenom ubohým genetickým zmetkem, s nulovou hodnotou. Z dálky může prezident nebo ředitel vytvářet iluzi toho, jak je on nepostradatelný, ale z blízka poznáme, že bez prezidenta nebo ředitele, by zde vše fungovalo lépe a rychleji. 

Vše jde dneska naprogramovat a optimalizovat, je třeba začít elimibovat bez milosti mocnou a bohatou elitu, která z vysoka sere na pracující lid, vydáme knihu “GVKB kladivo na elitu“, budeme elitu globálně systematicky neustále eliminovat, tak jako eliminujeme parazity a viry. Jenom tak zde může globálně zvítězit láska a pravda nad nenávistí a lží, ryba smrdí od elitní hlavy, není zde elita, tak zde nejsou ani s elitou už žádné problémy, nebudeme už chodit k ubohým volbám, naší jedinou volbou bude to, co si koupíme v obchodě za levné a kvalitní zboží, nebo jaké si zajistíme služby. Co bylo to bylo, dneska zde bude všude díky GVKB jenom láska a pravda.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.