Drogy uvolňují psychické napětí

P1070172

To že drogy působí na psychiku je lidem známo už velmi dlouho, jsou drogy klasické, jako třeba víno, a jsou drogy neobvyklé, které konzumuje jenom minimum lidí. Problémem je u drogy krátká doba účinku, a často se zde může vytvářet i závislost na drogu, a je potom obtížné s konzumací drogy skončit, to jsou chemické drogy.

Existují ovšem i drogy založené na psychice, jde zde o víru v zázraky, kdy víra může přeprogramovat náš mozek, a změnit tak naše priority v našem vědomí, ovšem žádná víra nedokáže už změnit lidské podvědomí. Co je to vlastně psychické napětí, které se snažíme uvolnit pomocí drogy? 

Psychické napětí je následkem nedostatku hodnotných informací, dejme tomu jste investovali burze, a nemáte hodnotné informace o tom, jestli na investici vyděláte nebo na ní proděláte, podobně je na tom starý člověk, který čeká na vyměření starobního důchodu, a neví, jak veliký důchod on dostane? 

Budoucnost nezměníš, současnost tě ovládá jako loutku, o budoucnosti nic nevíš, takový je život, neřeš proto to co stejně nemůžeš vyřešit, a řeš jenom to, co můžeš vyřešit. Mnohé zde rozhoduje o nás bez nás, nejsme pány jsme kmány.

Mnozí si zde hrají na pány, protože zde mají výhody a jistoty, které si nezaslouží, jsou to jenom dočasné mýdlové bubliny, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, to že nemáš prachy, je následkem toho, že dosud ještě nemáš v hlavě, hodnotné GVKB informace.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.