Co budou dělat vysokoškoláci, když pro ně nikdo nebude mít už práci?

P1070163

Nadbytek a nedostatek je extrém, který je třeba eliminovat, jak je možné, že zde jsou milionáři a žebráci? Příčinou velikých extrémů v konzumní civilizaci je selhání kontroly nad lidmi, staré systémy kontroly jsou v moderní době už k ničemu, je třeba lidi nahradit za GVKB roboty, kontrolovat globálně roboty je levné a rychlé, kontrolovat lidi je drahé a pomalé. Vše okolo člověka se modernizovalo a restartovalo je jenom logické, že musí dojít jednou i na člověka a tak bude člověk nahrazen za GVKB robota. 

Často je zde slyšet že roboti nemohou dobře nahradit člověka, to je jako tvrdit to, že auta nemohou nahradit koně. Běžte se podívat na hřbitov a do krematoria ať víte, jistě co vás bude brzo čekat, narůstající nezaměstnanost vede k blbé náladě a veliké konzumaci drog, tím narůstá kriminalita a brzo dojde k dominovému globálnímu efektu, který eliminuje staré systémy založené na centralizaci. 

Dosud automatizace a optimalizace brala místa nejvíce lidem, co jsou dole, teď nastane doba ve které přijdou o zaměstnání ty co jsou nahoře, protože místo vysokoškoláků, zde budou moderní inteligentní systémy, které budou vše řídit optimálně v reálném čase. Máte už poslední možnost jít k volbám, protože už za krátkou dobu, zde politika zanikne, a místo politiků zde budou inteligentní systémy, co budou dělat vysokoškoláci, když pro ně nikdo nebude mít už práci?