Bohatství stvořilo bídu

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37297419130/

Vše je zde o přirozených pravidlech, pokud dojde k porušení přirozených pravidel, jedná se vždy o extremismus, který vytvoří problémy, podívejme se na milionáře a bezdomovce, jde o extrémy v ekonomické rovině, příčinou je selhání kontrolního systému. 

Je třeba ukončit zaostalost a nahradit zaměstnance v centru systému, za GVKB roboty s umělou inteligencí, v kancelářích budou sedět jenom roboti, školy se pro lidi zruší a lidi budou zase negramotní. 

Umět; číst, psát, počítat, to nebude už potřeba, na myšlení a řízení všeho zde budou jenom GVKB roboti, a lidi zde budou na to, aby otrocky sloužili GVKB robotům, každý člověk dostane identifikační GVKB čip, a pokud budou s člověkem problémy, tak bude tento vadný člověk optimálně eliminován. 

Takto skončí období, ve kterém bohatství stvořilo bídu, už zde nebudou milionáři, co z vysoka serou na pracující lid. Tím skončí logicky i konflikty a války mezi lidmi, taky skončí i problémy s degenerací, protože GVKB roboti budou vadné jedince neustále eliminovat. Takto díky GVKB konečně globálně na věčné časy zvítězí láska a pravda, nad nenávistí a lži. 

Skončí pro lidi období chybných závislostí, které z lidí dělali ubožáky, už zde nebude konzumace; piva, vína, slivovice, cigaret, doutníků, marihuany, extáze, hašiše, pervitinu, heroinu, kokainu, atd. jedinou drogou bude pro lidi profesionální práce. 

Skončí i období odměn za služby, nebudeme už myslet na kariéru a peníze, myslet budeme jenom na práci, nebudou zde ani ideologie, které dělali z lidí hloupé ubožáky, bude zde jenom vojenský globální systém, ve kterém budou GVKB roboti, rozhodovat o nás bez nás.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.