Ano, za každý dobrý skutek, budeš spravedlivě potrestán

P1070157

Kokote, nedělej kokotiny. Jakmile skončila vláda soudruhů, a vlády se ujali podnikatelé tak se roztrhl pytel se lháři a zloději, není žalobce tak není ani soudce, když ptáčky lapají tak jim hezky zpívají. Proč selhala kontrola nad tím, co dělají zde sobečtí lidé? Za selháním kontroly je amatérismus u lidí co jsou v centru a z centra rozhodují o nás bez nás, lidově řečeno ryba smrdí od hlavy. Podívejme se na kvalitu zboží a služeb, každý si určitě všimnul už toho, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci a levné služby. 
Ono to nejde udělat levně kvalitu, existují sice i výjimky, kdy se u něčeho výjimečně podařilo udělat kvalitu za levnou cenu, jenže to jde statisticky jenom o 1%, o tom to je! Ovšem vysoká cena nemusí být vždy zárukou kvality, obzvláště poslední dobou se rozmohlo prodávat nekvalitní produkty za vysoké ceny. Mám takovou osvědčenou metodu, dívám se na to, co si kupují profesionálové, profesionálové vědí dobře co je kvalitní a co není kvalitní. Nejvíce mě vytáčí ovšem nabídka školení a kurzů, kde z vás dělají hlupáky, a říkají vám to, co už dávno víte
Při dnešní nabídce, kterou poskytuje; rádio, kino, divadlo, televize, internet, knihovny, časopisy, škola, atd. je každý člověk vybaven tak vysokými znalostmi, že jsou všechna drahá školení jenom ztrátou času. Tento svět je postaven na manipulaci pomocí dezinformací, pravda je už jenom v našich pudech a našem podvědomí, nejsme pány svého osudu ani svého těla. Kokote, nedělej kokotiny a neřeš to, co nevyřešíš, tvoje možnosti jsou limitované časem a penězi, nepouštěj se do toho, kde neuspěješ, pokud vidíš, že o stejné snaží sto lidi tak si uvědom, že tvoje naděje je jenom 1%! 
Vykašli se na to, co ti radí druzí, kdyby jejich rady měli hodnotu zlata, tak by ty rady jistě prodávali jenom za zlato. Dobrá rada je většinou od někoho, kdo je ti blízký a má tě rád, takovou dobrou radou je, dobrota je žebrota, za každý dobrý skutek, budeš spravedlivě potrestán. Život je o tom, jestli budeš amatérem nebo profesionálem, cizí lidé se budou snažit vždy jenom o to, abys byl amatérem, a tak oni mohli být profesionály.