Ano, výhody zde jsou jenom pro elitu

P1070179

Vše je zde i tom jakou máš v EU práci, podívejme se na práci podle školního známkování, nejlepší bude práci spojit s měsíční mzdou, to každý snadno pochopí, začneme od nejhorší známky číslo 5. Ten kdo dostane v EU za 5, ten nemá žádnou práci za minimální mzdu, a je tak závislý na; státu, rodině, sektě, charitě, atd. 

Ten kdo dostane známku 4, ten má minimální mzdu, za svojí prací, tím má i dluhy, a bojí se onemocnět, aby mu exekutoři nesebrali byt a jeho zařízení. Dále zde máme známkování za 3, to má ten kdo má statisticky průměrný příjem, zde je možné už i začít šetřit a je možné si dopřát i osobní auto a dovolenou v cizině. Známku 2 mají sluhové, co slouží elitě, jde o; politiky, byrokraty, novináře, soudce, advokáty, diplomanty, ministry, podnikatele, obchodníky, atd. 

Známku 1 má EU elita, elitou je zde člověk, který má státní nebo soukromou ochranku, která jej neustále chrání, aby mu někdo nemohl ublížit, ano, výhody zde jsou jenom pro elitu. Bylo zde mnoho snah o to, aby v EU láska a pravda vyhrála nad nenávistí a lží, všechny tyto snahy se ukázali jako naivní a marné, příčinou zde je lidská ubohost, způsobená v EU přelidněním a degenerací. 

Z hovna nikdo bič neuplete, většina lidí v EU je zde jenom na hovno, a tak i život většiny lidí v EU stojí za hovno, většina lidí v EU patří do známkování 5, 4, menšina lidí spadá do známkování, 3, 2, 1. V minulosti se lidi okrádali pomocí inflace, dneska zde místo inflace je zvyšování cen a nezvyšování mzdy, tím se dělnická třída dostává do velikých dluhů, a exekutoři dělají z dělníků bezdomovce. Nebude to trvat v EU dlouho, a začnou se stavět veliké plynové komory, ve kterých se budou po milionech eliminovat lidi, co patří do známkování 5.