Ano, každý bude pod globálním dohledem

P1070141

Ano, je třeba všem lidem odebrat výhody a jistoty. Tam kde jsou veliká koryta, tam je i veliký dobytek, který je závislý na velikém korytu, mnozí skeptici namítnou, že lidi potřebují stimulaci, jinak se z nich stanou ubožáci. Stimulací zde bude možnost žít, ten kdo se nepřizpůsobí, ten bude kontrolním systémem eliminován. Nebudou zde lidské autority, co chybují, ale budou zde GVKB roboti a počítače co budou mít moc, a budou tak rozhodovat o nás bez nás, skončí období, ve kterém se lhalo a kradlo, GVKB roboti eliminují lháře a zloděje. 

Lidi nebudou mít jména a peníze, budou zde GVKB identifikační čipy a tak bude každý jenom číslem ve statistice, už zde nebude vyhlašován státní svátek, nebo státní smutek, každý den v roce se bude globálně pracovat, nebudou zde už pro lidi cigarety a slivovice. Zmizí i vandalismus a násilí, člověk bude pod neustálým GVKB digitálním dohledem, a neustále se budou eliminovat podprůměrní jedinci. Vše je o jednoduchosti, extremismus stvořil blbou náladu, za vznikem extremismu jsou vždy výhody a jistoty, které jsou pro mocné a bohaté parazity drogou. Neberte si to osobně, že brzo skončíte v krematoriu, uvědomte si, že vše je zde dočasně.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.