Ano, čistá pravda je nahá

P1070156

Pokud něco platí všude milion let, a bude to všude platit ještě dalších milion let, tak jde o nahou čistou pravdu, takovou čistou pravdou jsou vesmírná pravidla, podle kterých vesmír funguje, opakem jsou lidská politická a ekonomická pravidla, díky kterým lidská společnost optimálně nefunguje, protože od pyšných hříšníků, nelze očekávat to, že budou mluvit jenom čistou pravdu. 

Lidi dělají chyby, protože nejsou dokonalí, každý člověk je jenom evolučním dočasným experimentem, který je zde na hovno, a o tom to zde všude je! Statisticky je nejvíce populární kouzelník, který dokáže zázraky, nechceme se podrobit konzumní konkurenční realitě a tak věříme mocným kouzelníkům, co nám slibují zázraky jako; politici, kněží, guru, kouč, vůdce, pastýř, podnikatel, obchodník, umělec, atd. sliby se slibují a jenom blázni se radují! Proč socialismus ekonomicky nefunguje, když už zde nejsou kapitalisti, co parazitují na pracujícím lidu? 

Prý kapitalismus porazil ekonomicky socialismus, to je lež, ve skutečnosti se socialismus zhroutil díky amatérismu, kapitalismus pochopil, že ekonomika potřebuje profesionály. Podívejme se na ekonomický úspěch u jedinců a společností, vždy za úspěchem byla profesionální práce.

V místech kde je trvale vysoké teplo neumí lidi profesionálně pracovat, a proto je zde ekonomika na tom zle, tento problémy by teoreticky mohla eliminovat klimatizace, jenže zajistit zaměstnancům to že bude všude klimatizace, to je velmi drahý luxus. Jsme velmi citlivý na teplotu a mnohé jiné, špatné existenční podmínky, mají za následek špatnou práci, jak si to uděláme takové to i máme.