Ano, bohatí loví do sítí chudáky

P1070147

Klasikou je odebrat násilím lidem půdu a dům, pokud nemá člověk jisté existenční zdroje tak se stává logicky závislým na zdrojích, které zde mají ti, co jsou bohatí, díky výhodám a jistotám které jim poskytuje centralismus a politika. Ryba smrdí od bohaté hlavy, u nás hovoříme o tom, že je zde horních deset tisíc svatých hlav, co rozhodují o nás bez nás, jde o lidi, co se neušpiní nikdy špinavou prací, a sedí ve velikých kancelářích, před kterými jsou sekretářky. 

Státy mají obrovské dluhy a přitom vydávají obrovské peníze na; armádu, byrokracii, politiku, atd. jde o uměle vytvořené dluhy, aby mohli bohatí snadno okrádat chudé, sledujeme pohyb peněz a zjistíme, že peníze tečou jenom k bohatým lidem, a chudáci jsou dneska už jenom otroci dluhů, a mají strach z exekutorů. 

Sytý hladovému nevěří, o tom to zde už mnoho století všude je, chudáci zde byli a budou do té doby, dokud zde budou bohatí lidé, protože bohatství je postaveno na bídě. Někdo řekne, to neřeš, protože to stejně nevyřešíš, starej se raději jenom o sebe, a o to co můžeš i sám vyřešit, je to tak snadné se vzdát, a proměnit se v konzumního otroka. 

Přitom cesta k nápravě je snadná, stačí nahradit lidi za roboty, ve vyspělých ekonomikách už začíná k tomu docházet, zatím je problémem vysoká cena za modernizaci, a tak se modernizace vyplatí jenom málokde. Bohatí si neuvědomují, že jim GVKB roboti násilím odeberou; moc, bohatství, výhody, jistoty, popularitu, svatost, atd. vše je zde dočasně, na věčné časy zde jsou jenom evoluční změny, proto se běž dneska podívat na hřbitov a do krematoria, ať jistě víš, co tě bude čekat díky GVKB globální robotizaci.