Smrdí zde ryba od svaté hlavy?

P1070114

Je třeba odvolat ze státních funkcí lidi, co pracují pomalu a chybují díky tomu, že jsou staří a nemocní, stát nemůže být sociálním ústavem pro staré a nemocné ubožáky co se nedokážou uplatnit v soukromém podnikání. Náš zaostalý stát, musí začít fungovat stejně, jako to funguje ve Švýcarsku, není třeba vymýšlet to, co je už vymyšlené stačí jenom okopírovat to co je dobré z ciziny. 

Z díla je spatřen tvůrce, pokud na to lidi u nás ve vysokých funkcích nemají, tak ať odejdou a na jejich místa nastoupí zdraví a mladí profesionálové, co eliminují chyby, díky kterým je zde deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, filosofie, školství, zdravotnictví, rodiny, psychiky, atd. nejsme zde zaostalou kolonií, ve které je s lidmi zacházeno jako s otroky. 

Je třeba svrhnout parazity z jejich trůnů a nastolit zde moderní konzumní společnost, kde ten kdo poctivě pracuje, ten se zde má i dobře. Stát musí snížit maximálně svoje výdaje, aby mohl rychle zaplatit svoje obrovské dluhy a začít optimálně investovat, zrušíme; politiku, armádu, policii, vězení, soudnictví, školství, byrokracii, atd. vše se převede na soukromý sektor, i armáda a policie může být soukromá, a tak bude platit daně. 

Vládnout všemu budou počítače, nebude zde už potřeba; prezident, předseda vlády, ministr, diplomat, senátor, poslanec, atd. stát bude zaměstnávat jenom optimální množství špičkových programátorů a administrátorů, co zde vše optimálně naprogramují tak, aby zde skončila blbá nálada. Ten kdo se nepřizpůsobí, ten bude muset naši republiku okamžitě opustit, příživníky zde už mít nebudeme, vyčistíme to tady od nenávisti a lží, tak konečně zde zvítězí láska a pravda na věčné GVKB časy.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.