Proč si hříšníci zvolí za prezidenta hříšníka?

P1070121

Mnozí namítnou, že moderní lidi nevěří na Boha a tak může být prezidentem i veliký hříšník, to je jako tvrdit že lidi nevěří na spravedlnost, a tak může být soudcem lhář a zloděj. Z díla se pozná tvůrce, vše zde jsou jenom příběhy, které píše život nebo situace, pokud si volíme prezidenta, tak si volíme příběh, ve kterém budeme dlouho žít, a prezident republiky je centrem tohoto příběhu. 

Když jsem tam, kde je mnoho knih, a otvírám knihy tak zjišťuji, že lidi už neumí psát knihy, a proto už není logicky ani zájem o to číst knihy. Problémem je zde to že lidi nejsou psychicky samostatní a tak jenom kopírují to, co jejich smysly zaznamenali a nejsou schopní přijít s něčím co je originální. 

Všechny populární knihy se píší podle pravidel, která zaručují popularitu, z psaní knih se stalo jenom řemeslo a nebude to už trvat dlouho a začnou knihy psát počítače, potom začnou počítače i samostatně vytvářet filmy a virtuální realitu, člověk už nebude muset chodit do školy, protože profesionální a uměleckou práci, za lidi udělají počítače a roboti. Když říkám lidem to, že za několik let bude vysoká škola, už každém k ničemu, tak mě nevěří a žijí v iluzi, že jim vysoká škola zajistí jistou dobrou práci na celý život. 

Lid nechce sliby, které se nesplní, lid chce prezidenta, který ví jak lidem pomoci a nabídne i lidem geniální programy které eliminují blbou náladu. Vše jde změnit tak že to bude lepší, jak si to uděláme takové to i budeme mít, je třeba vyčistit politický chlív od parazitů kterým šlo jenom o to jak sobecky parazitovat na pracujícím lidu pomocí; zákonů, předpisů, norem, vyhlášek, papírování, centralizace, digitalizace, regulací, dotací, výjimek, klientelismu, korupci, atd. Můj program je jednoduchý eliminovat neustále amatérské chyby, i za to cenu, že s tím nebudou hříšníci souhlasit.