Ve jménu dobra eliminuje GVKB zlo

P1070075

Zlo zde všemu kraluje, a následkem zde mnoho utrpení v nás a okolo nás už velmi dlouho všude je, zlo čerpá sílu z úspěchu, nastavím u všeho pravidla a normy tak, že nikdo nebude moci být v čemkoli úspěšný, ať budete dělat cokoli fyzického nebo psychického, tak nikdy v tom neuspějete, a tak zlo nebude mít sílu a bude poraženo, vždy je něco za něco, chcete zajisté dobro, tak za to zaplatíte tím, že budete svatí a nebudete žít hříšně. 
 
Jak to bude fungovat v praxi? Systém bude založen na tom, že se bude muset každý stěhovat každý den od narození do smrti jinam, a při stěhování se změní i jeho jméno a jeho hesla. Večer každý dostane adresu a plánek z počítačové tiskárny jak se má dostat na nové místo, které je velmi daleko, od místa kde byl dnešní den, nikdy se už nebude smět vrátit na místo, kde už jednou v životě byl. 
 
Všichni lidi budou mít globálně jednotnou vojenskou uniformu, a bude zde jednotná víra a jednotná politika. Společnost bude dokonale multikulturní a promíchaná, nebudou zde žádné smlouvy a žádné výhody a jistoty pro nikoho. Měnit se bude i u člověka neustále specializace, kterou bude dělat tak aby byl pořád začátečníkem, který nemůže uspět v tom, co dělá. 
 
Nebudou zde žádní milionáři a žádné celebrity, každý bude jenom číslem ve statistice, s nulovou hodnotou, pokud se někdo pokusí o vandalismus nebo o vzpouru tak skončí v převýchovném táboře, kde bude marně toužit po klidu a míru. Neustále se bude trestání za chyby, které bude každý dělat, protože bude amatérským začátečníkem. Trestat lidi budou GVKB roboti s umělou inteligencí, co zde budou mít nad vším globálně dozor, a lidi budou pro ně jenom číslem ve statistice. Takto konečně svaté dobro, díky GVKB zvítězí nad hříšným zlem, na věčné časy.