Pracovní místa vzniknou díky zkrácení pracovní doby

P1070053

Je to jednoduché místo 8 hodin budete v zaměstnání 4 hodiny a tím uděláte polovinu práce, zaměstnavatel bude muset nabrat nové zaměstnance, aby mohl splnit svoje zakázky. Díky využití nejmodernější vědy a techniky je možné za poloviční pracovní dobu udělat stejně práce jako za plnou pracovní dobu. 

Ten kdo nevyužije nejmodernější vědu a techniku, ten logicky zkrachuje, o tom to je! Je třeba skončit s podporou pro nepřizpůsobivé příživníky, stát nebude už vyplácet nikomu; sociální dávky, invalidní důchody, podporu v nezaměstnanosti, podporu na bydlení, nemocenská, atd. kdo může jíst, ten může i pracovat, atd. Starobní důchody se budou dávat až od 70 let, je třeba ukázat, že kdo chce, ten si práci najde, a kdo nechce pracovat, ten skončí jako příživník ve vězení. 

Současné ubohé platy budou zachovány, protože jsou tak malé, že je už nelze snižovat díky zkrácení pracovní doby. Podpoří se domácí práce na internetu, pro lidi co nemohou ze zdravotních důvodů cestovat daleko do zaměstnání, jak si to uděláme, takové to budeme mít, nenarodili jsme se proto, abychom byli po celý život otroky konzumního systému. 

Bude zde v EU povinnost pracovat a tím i platit veliké daně, a ten kdo nebude pracovat jeden měsíc, ten bude jako příživník zavřen na rok do vězení, a zde bude muset pod dohledem pracovat, práce proměnila zvířata na lidi, bez práce se z lidí stávají zlá zvířata. Povinnost pracovat zde bude v EU pro každého od 15 let, pokud bude chtít někdo studovat, střední nebo vysokou školu, tak bude chodit do školy, teprve po splnění pracovní doby.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.