Potřebuje nový systém nové informace?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37297470350/

Současná systémová globální trvalá krize je následkem toho, že se snažíme násilně vytvářet nové centrální systémy pomocí starých informací, to logicky nefunguje, nový systém potřebuje nové informace, je třeba restartovat globálně konzumní civilizaci, a začít zase od nuly, jenom tak vytvoříme z nových informací, nové centrální systémy, díky kterým zmizí krize u centrálních systémů. 

Podívejme se na to, co ekonomicky roste hlediska nových informací, a dojde nám to, proč je zde u nás tak veliká zaostalost, a pyšní trpaslíci co se dostali na vrchol, si zde mediálně hrají na obry. 

Když se dívám na pyšné celebrity v televizi, tak je mě z nich zle od žaludku, za vším je optimalizace všech centrálních systémů, pokud se centrální systémy neoptimalizují optimálně a globálně, tak následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, rodiny, psychiky, atd. slepý nemůže vést slepé stádo, v centru musí být pokorné celebrity, co vidí systémové chyby, a tyto chyby i optimálně rychle eliminují, jak si to uděláme takové to i máme.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.