Ano, vše zde řídí globální umělá inteligence

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37555826501/

Vědecky a statisticky je dokázáno to, že globální umělá inteligence je lepší než mocná lidská elita a tak byla zrušena mocná elita a vše řídí už jenom GVKB inteligence napojená na GVKB čipy co lidi mají v hlavě. Už zde není problém s tím, že by lidi chybovali nebo neposlouchali, z lidí se stali budovatelé, co hrdinsky budují novou civilizaci, bez ohledu na svoje pohodlí. Nejsou zde už žádné problémy s nepřizpůsobivými příživníky, ten kdo je zdravotně problémovým jedincem ten se recykluje na substrát.

Vše zde probíhá podle objektivních ekonomických pravidel založených na kontrole a eliminování všeho co je zde ubohé nebo chybné. Lidi už nemají tituly a jména ale mají jenom globální čísla, vše se optimalizovalo, aby se neplýtvalo časem a hodnotnými zdroji, co bylo to bylo, dneska je zde nový svět, ve kterém láska a pravda zvítězila nad nenávistí a lží. Kdo nepracuje ten zde nemusí jíst, období dobroty k lenochům a příživníkům skončilo, lidi už nechodí do školy, ani nemluví, protože mluvení, je díky čipům v hlavě už zcela zbytečné.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.