Já chci dělat prezidenta naší republiky

https://www.flickr.com/photos/gvkb/23703708088/

Je třeba konečně eliminovat problém s funkcí prezidenta, tím že prezidentem zde bude umělá inteligence, vše jde dneska naprogramovat, a proč bychom nemohli vytvořit GVKB program umělé inteligence, který by nahradil prezidenta republiky? 

Takový program nepožaduje výhody a jistoty, ani nemusí mít drahou ochranku, navíc by mohl každý s tímto programem komunikovat a GVKB program by mu odpovídal na jeho zvědavé otázky, je třeba ukončit období zaostalosti, ve kterém byli v centru konzumní civilizace jenom samí pyšní kariéristi.

Logicky po otestování GVKB programu umělé inteligence pro prezidenta, by zde byli GVKB programy umělé inteligence které by nahradili všechny lidi v EU co zde mají nadprůměrné platy, díky vysokým funkcím, je třeba začít škrtat náklady i nahoře, nejsme tak bohatí, abychom mohli zaměstnávat lidi, které může nahradit umělá inteligence. 

Jelikož díky umělé inteligenci naroste nezaměstnanost tak se zruší peníze a soukromé vlastnictví, zavede se čipový přídělový systém na zboží a služby, ten kdo nebude pracovat pro GVKB systém ten bude odsunut mimo civilizaci, aby zde s ním nebyli problémy, takto konečně láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.