Deprese je zde díky nepřizpůsobivým příživníkům

P1070030

Jádrem problému je extremismus, pro pochopení extremismu je nejlepším příkladem mocenská pyramida, kde je vrcholu je elita a dole v základech pyramidy jsou lidi, co pracují za minimální mzdu, nebo zadarmo ve vězení nebo sektě, práce je dneska trestem za to, že ses nestal mocným a bohatým parazitem. Extrémní situace vyžaduje extrémní řešení, a v tom je příčina extremismu, že díky byrokratickému centralismu, se lidi dostávají do extrémní situace. 

Byrokratický centralismus je zde díky konfliktům o zdroje mezi konkurenty, následkem jsou revoluce a války, ve kterých lidi jednají jako divoká zvířata. Je snadné, aby se malá elitní skupina měla velmi dobře, a je těžké zajistit to, aby se měli všichni dobře, a tak všechny pokusy o odstranění centralizace selhali! 

Lidi poznali to, že jejich naděje na lepší život je nulová, a tak se začali chovat jako nepřizpůsobiví příživníci, co sobecky parazitují na společnosti jako klíšťata. Člověk je invazní druh, který napadl ekosystém a následkem je zničený ekosystém a bude trvat dlouho, než se škody způsobené člověkem napraví. Je třeba invazní lidský druh pomocí robotů eliminovat protože když zde nejsou lidi tak zde nejsou ani problémy, místo lidí zde budou jenom kovoví GVKB roboti na dobíjecí baterie.