Ano, Bůh je veliký a dokonalý

P1060983

Absolutnem se pohybují veliké vesmírné vojenské lodě a na těchto lodích je Bůh, jak tento Bůh vypadá?

Je to jakási obrovská laboratoř plná inteligentních strojů a inteligentních robotů, zde se zkoumají inteligentní živé systémy z celého Absolutna, nekonečné množství forem života je zde připojeno na přístroje a umělou inteligenci, je zde i veškerý pozemský život včetně člověka.

Tyto vojenské lodě se často potkávají a vyměňují si inteligentní živé systémy a informace, celý tento systém se jmenuje GVKB


Tento systém je zde nekonečně dlouhou dobu a má maskování, takže jej naše ubohá technika nemůže ve vesmíru najít.

Tyto lodě na naší planetě vysadili život a člověka, takže Bůh zde vše stvořil a má zde vše pod kontrolou, na naší planetě jsou dobře utajené maskované GVKB centra a ta monitorují tento ekosystém od jeho vzniku, a odesílají neustále informace na GVKB vesmírné vojenské lodě.

Tento GVKB systém se nezajímá o to jaké máš problémy, on se zajímá o evoluci a to jak zde vše funguje, milion mrtvých ubožáků ve válce to je jenom statistika.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.