Vesmír je napětí, které vytváří hologramy

P1060948

Zaostalé kultury věří na to, že vše stvořil Bůh, Bůh to je informační berlička, o kterou se opírají psychicky nemocní lidé.
Bůh je svatý ideologický symbol, použitý k manipulaci s naivními lidmi, co věří na zázraky, vše je zde jenom divadlo a obchod!
Pokud vše nestvořil Bůh, tak jak to opravdu bylo? 
Vědci věří na to, že na počátku byla exploze a z této exploze vše vzniklo, to je logicky nesmysl, aby mohlo něco explodovat, tak zde musí být něco, co může explodovat, takže teorie o tom, že na počátku vesmíru byla exploze, je logický nesmysl! Nejprve si musíme ujasnit co je to vlastně vesmír, který je absolutně veliký.
Vesmír je napětí, které vytváří hologramy, hmota je virtuální iluze, protože vše je v pohybu! 

Vesmír nemá žádnou hmotu, vesmír je jenom napětí, které je duální, napětí je mezi; pravdou a lží, začátkem a koncem, láskou a nenávistí, zdravím a nemocí, samcem a samicí, dnem a nocí, velikým a malým atd.
Smrt to je jenom zánik inteligentního hologramu, aby se uvolnilo místo pro nový hologram. 
Vesmír pulzuje, a toto pulzování, může vytvořit iluzi vzniku a zániku vesmíru, vesmír je kruh, a kruh nemá začátek a konec, takže vesmír nebyl stvořen, a život taky nebyl stvořen! Vše pulzuje v nekonečném kruhu, proč chceme znát počátek vesmíru?
Chceme si zde hrát na to co nejsme, a proto toužíme poznat počátek vesmíru, jsme jenom rozmazlené naivní děti!