Je zde blázinec první kategorie?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/36665755734/

01
Moderní konzumní civilizace, je blázinec první kategorie, jelikož nemůžete tento blázinec opustit, tak si neuvědomujete to, že je to blázinec první kategorie.
02
Každý je zde do něčeho veliký blázen, protože pokud zde chcete být úspěšní, tak se musíte do něčeho mnoho zbláznit, a stát se tak bláznem první kategorie, co je zde na vrcholu existenční pyramidy, a zde má výhody a jistoty.
03
Blázni se zde rozdělují na kategorie, blázen páté kategorie, to je bezdomovec, nebo člen fanatické sekty.
04
Poslední světová válka, v nahotě odhalila tento konzumní blázinec, ve kterém se blázni po milionech násilně bezcitně likvidovali, jako by to byl dobytek určený na porážku.
05
Všemu zde vládnou bláznivá pravidla, která jsou bláznům svatá, a ten kdo porušuje tato pravidla, ten je tvrdě okamžitě potrestán.
06
Pořádek zde přeci musí být, to je základ tohoto blázince první kategorie!
07
Proto si blázni pořizují psy, aby mohli mít vztah, ve kterém je láska, blázen totiž nedokáže milovat blázna, on miluje jenom to, do čeho se on zbláznil.
08
Naučili jsme se povrchnosti, a tak z dálky vše vypadá jinak než z blízka, místo pravdy zde je jenom lež, místo lásky je zde jenom nenávist.
09
Když se změní svatá ideologie, tak se tomu všichni okamžitě přizpůsobí a jede se dále, charakter už přeci vyšel z módy!
10
Pověz mě, jaké máš priority, a já ti povím, do čeho jsi veliký blázen, nejhorší je pro blázny, když narazí na svatého blázna, a on jim škodolibě nastaví psychické zrcadlo.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.