Jaký je prezident, takový je i jeho stát

P1060911

Dej a bude ti dáno, přej a bude ti přáno. Růst je díky tomu že jsme štědří, lakomost má za následek to, že zde není růst. Každý chce vyrůst, aby zde byl úspěšný, základem růstu je štědrost, podívejme se na kultury, které ekonomicky zakrněli a tak tam je zaostalost, studoval jsem tyto zaostalé kultury vědecky a statisticky, nakonec jsem dospěl k tomu, že příčinou zaostalosti je zde obyčejná lakomost. 

Dobrota je žebrota, tak uvažují lidi v zaostalých kulturách, následkem je zakonzervovaná centrální ekonomika, podívejme se na kupní sílu, ta přesně ukazuje míru lakomosti v každém národě, čím větší je někde kupní síla, tím méně je tam lakomosti. Na jedné straně se vykoupí prosperující vepřín, aby se na tom místě mohl postavit zbytečný drahý památník, obětem zbytečné války, a na druhé straně nejsou peníze pro důchodce, a tak mnoho důchodců musí i v důchodu pracovat. 

Zde je jasná ukázka toho, že náš stát je ekonomicky negramotný, jaký je prezident, takový je i jeho stát! Je třeba vyměnit mocnou elitu, co nám vládne, proč bychom nemohli mít stejně vysoké důchody, jaké je mají ve Švýcarsku? Proč stát podporuje mnoho nepřizpůsobivé příživníky, je třeba zde zavést ekonomickou spravedlnost, ten kdo pro společnost nepracuje, ten nebude ani jíst, je třeba ukončit období, ve kterém byla profesionální fyzická práce poslední zoufalou možností, jak zde získat peníze. 

Z díla je spatřen tvůrce, dílem současné staré elity je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, umění, sportu, vědy, techniky, školství, rodiny, psychiky, atd. Když se dívám na ubohé kandidáty na nového prezidenta, tak je mě k pláči, to jsme tak zaostalým národem, ve kterém už nejsou hodnotné celebrity?