Jak chránit správně hodnoty?

P1060914

Jsi na dně a máš z toho deprese, myslíš si, že za nic nemůžeš, a že za to může zlý svět, ve kterém žiješ, proč si nechceš přiznat to, že jsi nechránil správně hodnoty, a tak jsi o hodnoty přišel. Problém je většinou v tom, že se staráš o cizí, a nestaráš se vůbec o to, co je ti blízké, nestarej se o cizí problémy, stejně je nevyřešíš, starej se jenom o svoje problémy ty můžeš vyřešit! 

Žijeme ve světě, který je založený na násilné invazi, pomocí invaze dochází k zisku výhod a jistot, pro ty co provedli úspěšně invazi, člověk je sobecký invazní druh, který díky svojí invazi zde má mnoho výhod a jistot, míra invaze se neustále stupňuje, a tak silní zotročují slabé. 

Z díla spatříme tvůrce a dílem lidí je vymýšlení strategie pro úspěšné invaze v rovině; náboženské, politické, ekonomické, psychické, kulturní, vědecké, technické, atd. Austrálie byla dlouho izolovaná od ostatního světa, a člověk přepravil do Austrálie cizí živé systémy, které zde pomocí invaze začali způsobovat veliké problémy. Zde je jádro problému, jakmile zde není možnost se izolovat, tak brzo následují problémy s invazí.