Ano, nebudou zde alimenty, ani sociální dávky

Děti, co nemají otce a matku. Proč po porodu neodebrat matce dítě a nesvěřit je do výchovy společnosti, děti nebudou mít jména, ale budou mít jenom čísla, výchova dětí bude na vojenském principu, s tělesnými tresty za neposlušnost a drzost, nekvalitní genetický materiál, se po porodu automaticky recykluje na substrát, ze všech dětí se stanou v 21 letech sportovci s vysokoškolským vzděláním, ten kdo bude podprůměrný, ten bude recyklován na substrát. 
 
Takto konečně budou nároční zaměstnavatelé globálně spokojení, a dostanou dokonalé zaměstnance, jak si to uděláme, takové to budeme mít. Je třeba si uvědomit, že dělat něco podomácku amatérsky, si už nemůžeme dovolit, přejdeme k profesionální konzumní globální kultuře, ve které se nelže a nekrade, takto láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží na věčné časy. Nebudou zde alimenty, ani sociální dávky, ženy co jednou porodí dítě, které bylo recyklované, budou sterilizované, aby zde už s nimi nebyli problémy.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.