Ano, láska a pravda už brzo zvítězí

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37344109322/

Lidi nejsou dokonalí, a tak dělají amatérské chyby, podívejme se objektivně na; programy, operační systémy, redakční systémy, databáze, knihy, zákony, předpisy, morálku, atd. co je v nich amatérských chyb. Mnoho se dneska mediálně hovoří o; extremismu, vandalismu, centralismu, egoismu, fanatismu, rasismu, socialismu, kapitalismu, moralismu, atd. je třeba restartovat konzumní civilizaci! Nový svět už bude bez amatérských chyb, každý dostane do mozku kontrolní čip a ten zabrání tomu aby mohl mozek amatérsky chybovat, nebudou zde už lidi, co mají; výhody, jistoty, moc, bohatství, popularitu, atd. 

Lidi si budou ve všem rovní, zaniknou všechny ideologie, které dělali z lidí jenom hlupáky a ubožáky, zaniknou léky na deprese a drogy, smyslem života bude sloužit profesionálně konzumní civilizaci. Na myšlení, zde budou kontrolní čipy, ty zde budeš na profesionální práci, budeš znát po celý život jenom práci a spánek, nebudeme už potřebovat soudy a vězení, nebudeme ani potřebovat armádu a zbraně. Ten kdo bude pracovat pomalu díky stáří nebo nemoci, ten bude optimálně eliminován, vše zde bude optimalizováno a všude bude pořádek a čistota. Dáme čipy do hlavy i zvířatům, která jsou nám blízká, bude to svět sdílení ve kterém láska a pravda navždy zvítězí nad nenávistí a lží.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.