Ano, není Bůh ten, co by se zavděčil všem

P1060805

Přišel mě mimozemský email a tam bylo napsáno Bůh druhé kategorie Guru Vit Kouba Bhagavan, a podepsán byl Bůh první kategorie.

To ve mě logicky vyvolalo zvědavost, protože jsem dosud ještě neslyšel o tom, že by zde byl Bůh první a druhé kategorie.

Sport poměrně jasně ukazuje, jaký je rozdíl mezi sportovcem v první lize, a sportovcem v druhé lize, logicky i u Bohů je konkurence a tak ti nejlepší jsou v první lize a ti horší jsou v druhé lize.

Bůh druhé kategorie se může stát tedy bohem první kategorie a Bůh první kategorie se může stát Bohem druhé kategorie, záleží jenom na tom, jaké on má výsledky u svojí práce, z díla se pozná tvůrce.
 

Rozdělení na kategorie u Bohů je jako známkování ve škole, Bůh páté kategorie, to je už nepřizpůsobivý příživník.

Nikdo z Bohů se nerodí jako Bůh první kategorie, každý Bůh se narodí jako Bůh páté kategorie, a záleží jenom na tom jaké má výsledky u svojí práce, a tak postupuje jako ve sportu nahoru velmi pomalu.

Třeba zpěvák Karel Gott byl Bůh první kategorie velmi dlouho, ale teď je už jenom Bůh čtvrté kategorie, není to zde jako v náboženství, kde je zařazení stabilní a definitivní.

Popularita je u Bohů prioritním metrem, podle kterého se určuje kategorie, bohužel není Bůh ten, co by se zavděčil všem.