Ano, jsi pyšný blbec

P1060799

Proč lidi dělají chyby?

001

Změny vytvářejí řeku událostí a jenom zbabělci a lenoši stojí na břehu, protože se nechtějí změnit k lepšímu.

002

Lidi mají chybné priority, pověz mi, jaké máš priority, a já ti povím, kdo opravdu jsi.

003

Nikdo nemůže dobře sloužit mnoha pánům, jednomu pánu se zavděčí a tím jiného pána rozzlobí.

004

Dobrota je žebrota, o tom to bylo a bude!

005

Z dálky vše vypadá jinak než z blízka, jsme líní se zvednout a jít z blízka poznat pravdu a lásku, je snadné lhát a nenávidět jenže vše co dáváme to nazpět dostáváme. 

006

Nejhorší je srážka s blbcem, blbec je jako betonová zeď která nám stojí v cestě a my díky této zdi musíme hledat jinou cestu.

007

Brzo nám dojde, že žijeme v ubohém konzumním světě, kde jsou na všech cestách blbé betonové zdi, které nám brání v tom, abychom po cestě pokračovali dále. 

008

Vše směřuje evolučně k tomu, že budeme žít obrazně jako slepice v klecích, a jíst granulovanou potravu.

009

Dříve se ve jménu svaté víry lidi všude zabíjeli, dneska se zabíjíme zase ve jménu výhod a jistot, nejsou nepřátelé našich výhod a jistot, tak nejsou s nepřáteli problémy.

010

Vše je jenom o prioritách, svatá víra v zázraky už není pro nás prioritní, protože je pro nás prioritní mít výhody a jistoty! 

011

Člověk je invazní druh, který napadl ekosystém, jsme svým způsobem nezmaři, tak jako jsou nezmaři medúzy, které jako invazní druh zamořili moře a oceány.

012

Vše co řekneš v rozčílení, to je použito nakonec proti tobě, tvoje zlá slova se odrazí od betonové zdi, kterou jsou ti druzí!

013

Jsi medúza, která se stala betonovou blbou zdí, a brání tak změnám ve svém okolí. 

014

Každý by chtěl změnit druhé anebo společnost, nikdo ale nechce změnit sebe.

015

Sebekritika byla zabetonovaná, protože si nechce medúza přiznat to, že je medúzou.

016

Medúza si hraje na; císaře, krále, papeže, milionáře, prezidenta, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, diplomata, celebritu, ředitele, podnikatele, obchodníka, soudce, profesora, autoritu, atd.

017

Z dálky čert vypadá jako anděl, o tom to zde je, tak jako maso medúzy je nepoživatelné, tak i tvůj život je nechutný, protože jsi pyšný blbec.