Když vymývat mozek tak dokonale

Ano, nejsou ekonomičtí otroci. Díky evoluci vše prochází evolučním vývojem, který logicky staré novým nahrazuje, vývojem prošla i manipulace se zaměstnanci, místo okovů na nohou zde jsou ekonomické okovy, nemáš peníze tak je z tebe brzo díky exekutorům bezdomovec, milion milionářů vlastní většinu světového bohatství, prezidenti a ředitelé to jsou jenom sluhové milionářů a špatně pracující sluha je okamžitě nahrazen dobře pracujícím sluhou.
 
Často se hovoří o ekonomické pyramidě kde na vrcholu je ráj pro milionáře a dole je očistec pro dělníky. Tento svět to je stroj na peníze a ty jsi v tom stroji jenom jeden dobře utažený šroubek, který je snadno nahraditelný jiným šroubkem. Nadbytek pro ty co jsou nahoře, je zde díky nedostatku pro ty co jsou dole, je to zde o tom čemu se dá protekce, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, dáváme protekci tomu co je nám blízké, každému je blízké něco jiného. 
 
Lidi musí díky krizi nebo válce skončit na ekonomickém dně aby se vše začalo od základů měnit, možnosti politiků a podnikatelů jsou malé, protože vše souvisí se vším, je to jako se zavedením gramotnosti, díky tomu že se začali tisknout knihy, zavedení internetu a mobilní elektroniky nastartuje novou konzumní kulturu, ve které místo monopolů a nadnárodních korporací zde bude globální konkurence a tak zmizí protekce, která stvořila milion milionářů, co ekonomiky ovládá tento svět. 
 
Vysoké ceny a malá kvalita to je následek monopolů a nadnárodních korporací, abychom nemuseli pořád telefonovat a koukat do notebooku tak každý dostane do hlavy GVKB čip a hříšný mozek se odpojí od reality, vše bude globálně řídit GVKB systém pomocí informační technologie, když vymývat mozek tak dokonale.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu