1 000 730

Bře 19, 2023

1 000 730 1

Je Facebook stejně návykový jako cigareta? Tak jako cigareta poskytuje rychle pocit štěstí, tak i Facebook umí rychle poskytnout pocit štěstí, vše je dneska o tom, mít vše rychle a nemuset na nic dlouho čekat. Rychle vydělat pomocí lží a krádeží peníze, a potom rychle peníze utratit, rychle žít a rychle umřít, jsi pomalý, máš existenční smůlu, o tom je moderní život. Lidi nechtějí to, co je pomalé, vše, co je pomalé, to zde existenčně končí, bohatým lidem nestačí rychlé auto, chtějí mít rychlé soukromé letadlo!

Když jsme u toho globálního zrychlování, neměli bychom pomalého člověka, co má vysokou školu, konečně nahradit za rychlého robota s umělou inteligencí, lidé ve vysokých funkcích a zaměstnanci pracují pomalu, nahradíme globálně všechny lidi rychlými roboty, co pracují jako roboti. Prezident se probudí, a diví se, že pro něj ještě nepřijel řidič, co jej má odvést do prezidentské kanceláře, volá tedy řidiči, proč ještě nepřijel, a řidič mu odpovídá, funkce prezidenta byla včera zrušena, vše řídí už jenom umělá inteligence.

Nezaměstnanost je problém, se kterým si neumíme už poradit, v současnosti nezaměstnanost postihuje především lidi, co jsou málo hodnotní pro zaměstnavatele, a tak je může snadno nahradit optimalizace a automatizace, jenže najednou zde bude robot, který dokáže nahradit bez problémů každého vysokoškoláka, a to bude globální podraz, se kterým mocní a bohatí vysokoškoláci nepočítali.

Facebook je svým způsobem jenom virtuální inteligentní robot, který nahrazuje práci mnoha inteligentních lidí, podívejme se na prodej hodnotných informací, nejdříve zde byli informace prodávány pomocí vyučování, kdy učitel osobně učil ve třídě žáky, potom se začali používat časopisy a knihy, dneska je zde internet a informace se prodávají už jenom pomocí internetu.

Dneska je dobře zaplacen programátor, nebude to už trvat dlouho, a práce programátora globálně zanikne, protože místo programátorů zde bude jenom umělá inteligence. K čemu bude silným a inteligentním lidem to, že mají díky nezaměstnanosti veliké množství času, když nebudou moci pomocí lží a krádeží rychle vydělat peníze, umělá inteligence a roboti konzumní systém dokonale zabezpečí proti lži a krádeži. Ano, lépe už bylo, bude vám jenom hůře!